ucuz takipçi
Sıkça Sorulan Sorular - Ucuz takipçi satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Takipin.com'da "bot takipçi" satışı kesinlikle yoktur. Paketlerimizde yer alan takipçiler tamamen gerçek kişilerden oluşmaktadır. Fakat kişinin profilini daha sonradan kullanmayı bırakma ihtimalinden dolayı bu konuda garanti vermemekteyiz.

Takipçi paketlerinden birini satın alırken PayTr alt yapısı ile ödeme yaparsınız. Takipin.com olarak güvenilir ve kurumsal firma olan PayTr altyapısını kullanmaktayız. Sorunsuz ve %100 satış öncesi sonrası destek ile gözünüz arkada kalmadan takipçi siparişi verebilirsiniz.

Takipin üzerinden aldığınız takipçiler özenle yapılmış datalar olduğu için düşme oranları düşüktür. Fakat çoğu gerçek takipçi olduğu için %20-30 arasında bir düşüş gerçekleşebilir. Bot takipçi satışı yapmadığımız için hepsinin düşmesi gibi bir şey söz konusu değildir.

Satın aldığınız ucuz takipçiler genelde anlık olarak hesaplarınıza gelmeye başlar. Servislerimizin yoğun olduğu saatlerde 1-2 saat içerisinde gelmiş olur. En geç 24 saat süre içerisinde satın almış olduğunuz tüm takipçiler profilinize gelir.

Eğer instagram üzerinden satış yapıyorsanız satışlarınızın artmasını sağlar. Marka ya da ürün tanımı yapıyorsanız popülerliğinizin yükselmesine faydalı olur. Ya da kişisel sayfanızın daha saygın görünmesine olanak sağlar.

Satın aldığınız youtube izlenme sayısına göre ve sunucu yoğunluğuna göre belirlenen işlem 24 saat ile 48 saat içerisinde tamamlanmış olur.

Beğeni paketlerimizde beğeni yapan tüm profiller gerçek Türk profillerden oluşmaktadır. Ayrıca beğeni hizmetimiz 15 dakika içerisinde tamamlanır.

Ucuz takipçi fiyatlarıyla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalıştığımız için bu paket fiyatlarıyla telafi yapmamız mümkün değildir. Telafili paketlerde bu fiyatların çok üstünde ödemeler çıkacağı için ucuz takipçi kaliteli şekilde satmak amacıyla telafi yapamamaktayız.