ucuz takipçi

Youtube abone nasıl arttırılır?

Başlık

En gözde video izleme platformu olan Youtube 15 şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanları tarafından kuruldu. Kurulduğunda bu kadar büyüyeceği tahmin edilir miydi bilemiyoruz ama özellikle covid-19 salgını günlerinde evimizin bir parçası olan Youtube dakikada 700 saat içerik yüklenen en büyük video sitesi ve dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç sitesi içerisinde yer almaktadır. Yıllar önce evimizde televizyondan youtube açıp izleyeceğimiz aklımıza gelmeyebilirdi. Ama şimdi evlerde akıllı tvlerin içerisinde yer alan Youtube girip ilgimizi çeken videoları izleyebiliyoruz.

Çok fazla içerik üretilen ve fazla izlenen youtube paylaşımcılarını yani kanal sahiplerini kanal türleri ile ayırdı. Youtuber: Standart youtube videosu çeken kişiler

Director: Deneyimli film çeken kişiler yönetmenler. Bu hesaptakilerin yüklediği boyutlar daha fazladır.

Musician: Müzik paylaşımı yapanlar.

Comedian: Mizah yapanlar.

Guru: Uzman yani ilgi alanlarının uzmanları.

Reporter: Bildirici anlamında uygun olmayan videoları ihbar eden.

Son yıllarda kullanıcısını koruyan ve paylaştığı içerikleri önemsiyen Youtube diğer rakiplerini açık ara geride bırakmaktadır.

Youtube kanalı abone nasıl yükseltilir ?

Bir kanal açtınız ve kendinize ait özgün videolar yüklüyorsunuz ama bir türlü istediğiniz abone sayısına ulaşamıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Youtube abone satın alarak daha hızlı bir şekilde yüzlerce aboneye kavuşabilirsiniz. Ayrıca youtube video izlenme paketlerindende alarak videolarınızın izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Video izlenme sayınız arttıkça youtube'dan kazanacağınız paralarda yükselecektir.

Youtube abone satın al paketlerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.