ucuz takipçi

Ucuz Takipçi Satın Al

Başlık

Şüphesiz, 2021 yılının en çok ilgi alakası internete oldu. Covid-19 salgını ile evlere kapanmak zorunda kaldık. Evde vakit geçirmek için seçilen ilk yöntem internet ve sosyal medya hesapları oldu. Sosyal medya hesapları artık çok küçük yaşlarda olan kişilerde bile mevcut. Bir zorunluluk haline geldi ve çok kullanılıyor. Bunların arasından en çok kullanılan ise instagram'dır. 

Instagram sadece bir fotoğraf, video paylaşım platformu değil artık ticaretin dönüğü geniş bir ağa dönüştü. Bu ağda yerini almak isteyen milyonlarca kişi instagram üzerinden satış yaparak para kazanmaktadır. 

İnstagram satışlarının en büyük etkenlerinden birincisi ulaştığınız kitle yani takipçi sayınızdır. Sattığınız ürün ne kadar iyi ne kadar uygun olursa olsun bunu gösterecek bir kitleniz takipçiniz yoksa hiç bir işe yaramaz. Bu yüzden instagram takipçi arttırmak sayfa sahipleri için hayati önem taşıyabilir.

Instagram takipçi alırken neye dikkat etmeliyiz?

Öncelikle kesinlikle ve kesinlikle bot takipçisi almayın ve satan yerlerden uzak durunuz. Bot takipçiler 2021 yılına girmemizle birlikte algoritmasını geliştiren instagram tarafından anında bulunup siliniyor. Hem verdiğiniz paranız gidecektir hemde fayda yerine hesabınıza zarar verecektir. 1tl instagram takipçisi, instagram takipçisi 2tl gibi örnekler mutlaka görmüşsünüzdür. Bu takipçi paketleri bot takipçiler ve tamamen zararlıdır. Eğer hesap etkileşiminizi arttırmak ve daha kaliteli bir instagram hesabı yapmak istiyorsanız gerçek takipçi satın almalısınız. Takipin.com ucuz takipçi sitemizde aradığınız takipçi paketini bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Ucuz takipçi nasıl satın alabilirim?

Öncelikle https://takipin.com adresine girelim. Daha sonra instagram takipçi paketlerine giriş yapıp, bütçemize uygun olan paketi seçtikten sonra satın alma işlemine geçebiliriz. Örnek olarak 1.000 instagram takipçisi satın alma paketini seçelim. Altta yer alan "Hemen Satın Al" butonuna tıklayınız. Bknz:

Sonra önünüze gelen ekrandan instagram kullanıcı adını giriniz. Örnek kullanıcı adı: takipin daha sonra devam et butonuna basın. Karşınıza gelen ekranda isim soyisim eposta ve cep telefonu bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz. Burada yer alan bilgilerin doğruluğu, siparişiniz hakkında verilecek bilgi için önemlidir. 

Kullanım şartlarını okuyup kabul ediniz.

Sipariş ver butonuna bastıktan sonra önünüze ödeme ekranı gelecek. Kredi kartı veya havale seçeneğini seçtikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra 1.000 instagram takipçi siparişi vermiş olacaksınız. Biz örnek olarak 1000 instagram takipçi paketini verdik diğer tüm takipçi ve beğeni paketlerinde aynı şekilde sipariş vereceksiniz. 

Takipçilerim ne zaman gelir?

Verdiğiniz takipçi siparişleri genelde 0-1 saat içerisinde başlanarak kısa sürelerde hesabınıza gelir. Sunucu yoğunluğu durumlarında bu süre 24 saate kadar uzayabilir. Aksaklık ya da er hangi bir sorununuzda hemen 7/24 müşteri temsilcimize danışarak destek alabilirsiniz. 

Aldığım ucuz instagram takipçisi düşer mi ?

En çok merak edilen konulardan birine değineceğiz. Aldığınız instagram takipçileri düşer mi ? Takipin.com'da yer alan takipçi paketleri bot almadığı için silinme gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Fakat gerçek takipçiler takibi geri çekme durumlarından dolayı %10 gibi düşük oranlarda takipçi düşmesi yaşanabilir. Bu konuda garanti veremesekte çok aksi durumlarda müşterilerimizin memnuniyeti açısından anında müdahale edip Takipin.com'dan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. :) Ucuz takipçi satın almak için en doğru adrestesiniz.