ucuz takipçi

Tiktok Bildirim Ayarları Nasıl Değiştirilir ?

Başlık

Son yılların en gözde video platformlarından biri olan Tiktok bildirimleri bazen bizi rahatsız edebiliyor. Yeni yüklenen videoları izletmek için bildirimler gönderen Tiktok, bu konuyu bazen abarttığı için sürekli gelen bildirimleri kapatmak isteyen kullanıcılar olabiliyor. 

Tiktok bildirimlerini nasıl kapatırım 

Tiktok bildirimlerini kapatmak için uygulamaya girdikten sonra sağ üstteki üç noktaya basın. Burada açılan menüde push bildirimleri yazan butona tıklayalım. Üç farklı seçenekten açık kapatmak istediğiniz seçeneğin yanındaki tiki kaldırabilirsiniz.

 

TikTok bildirimleri nasıl açılır? 

Yapmanız gereken ilk şey aşağıdaki adımları takip etmektir. Mobil uygulamada oturum açın. Hesabınızın profil bölümünü ziyaret edin. Üst ekrandaki üç noktalı düğmeyi tıklayın ve Anında Bildirim'i seçin. Gördüğünüz videonun yeni yorumları, yeni beğenileri ve yeni takipçileri seçeneklerini etkinleştirin. Geçmişte bildirimleri kapattıysanız ancak daha sonra açmak istiyorsanız, TikTok bildirimleri bu şekilde yapılır. Bu nedenle açık ve kapalı arasında bir fark yoktur. Bu nedenle, hesabınızdaki tüm değişiklikleri hemen görüntüleyebilirsiniz.