ucuz takipçi

Instagramda takipçi satın almak kaç para?

Başlık

Instagramda takipçi satın almak kaç para?

Instagram da takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız ve takipçi satın almak için araştırmaya başladıysanız ilk merak ettiğimiz şey takipçi satın almak kaç para sorusu olacaktır.

Google'da bununla ilgili bir sürü site önünüze gelecektir. Bunlardan hangisi güvenilir takipçi satın alma sitesi diye kafanızda bir çok soru şekillenecek. Sizde güvenilir takipçi satın almak istiyorsanız ve takipçi satın alma kaç para diyorsanız doğru adrestesiniz. 

Takipin.com instagram takipçi satın al paketlerimiz çok cüzzi rakamlardan başlayarak sizin istediğiniz takipçi sayısına bağlı olarak artmaktadır. 100 türk takipçi satın almak isterseniz 7tl gibi bir rakam ödemelisiniz. 2.000 instagram takipçi satın almak isterseniz vereceğiniz para miktarı 25tl'dir. 

Takipin.com'da bulunan takipçi paketlerinden istediğinizi hemen satın alarak anında kredi kartı ya da havale yöntemleri ile ödeme yapıp otomatik olarak takipçilerinizi beklemeden alabilirsiniz. Sistemimiz tamamen otomatik çalışmaktadır. Ödemeyi yaptığınız an sistem sırasına alınırsınız yoğunluk durumuna göre en geç 1-2 saat içerisinde takipçiler hesabınıza ulaşmış olur. 

İnstagram takipçi kaç para sorusunun en net cevabı takipçi paketlerimizi inceliyerek bulabilirsiniz.