ucuz takipçi

İnstagram Yakın Arkadaş Eklemek

Başlık

İNSTAGRAM YAKIN ARKADAŞ NASIL EKLENİR? DETAYLARI VE İŞLEVİ NEDİR?

       İnstagram'a yakın arkadaş eklemenin işlevi nedir? İnstagram uygulaması her gün yeni bir özellik içeriyor. Bu işlevler, uygulama güncellemeleri aracılığıyla kullanıcı cihazına yönlendirilir. ‘İnstagram'ın yakın arkadaş’ eklemesi son zamanlarda oldukça popüler bir güncelleme. İnstagram uygulamasındaki hikaye paylaşma özelliği, 24 saat anlık mesajları veya fotoğrafları takipçi listenizdeki kişilerle paylaşmanıza olanak tanır. Ancak İnstagram, bu özelliğe yalnızca yakın arkadaşların hikayeleri paylaşmasına izin veren bir güncelleme ekledi. Bu şekilde, hikayeyi yalnızca yakın arkadaş grubunuzun görmesini isteyen görüntüleri paylaşabilirsiniz. Bu listedeki kişiler hikayelerinize yanıt verebilir, yorum yapabilir ve emoji gönderebilir.

İnstagram yakın arkadaşlar listesi nasıl oluşturulur ?

     En iyi arkadaşların bir listesini oluşturmak için profil sayfanıza gidin. Burada, sağ üst köşedeki tekerleği veya alttaki üç satırı tıklayın. Altında açılan sekmeler arasında "Arkadaşları Kapat" sekmesi var. tıkla. "Arkadaşları Kapat" sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfa takip ettiğiniz kişilerdir. Burada, kendi yakın arkadaş listenizi oluşturmak için kimi eklemek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu senin önerin ve arkadaşların. İstediğiniz kişileri listeye ekleyebilir ve gerektiğinde silebilirsiniz. Bu özelliği vurgulamanın amacı sahte hesapları önlemek ve yok etmektir.

Yakın arkadaşlar listesi ile story paylaşma nasıl yapılır ?

   Yakın arkadaşlarınızla hikayeler paylaşın İnstagram'da "Arkadaşları Kapat" özelliği göründükten sonra hikaye paylaşım ekranında yeşil yıldız olarak "Arkadaşları Kapat" düğmesi görüntülendi. Sıradan klasik hikaye paylaşımında olduğu gibi video çekebilir veya fotoğraf çekebilir ve ardından paylaşım ekranına girebilirsiniz. Daha sonra "Hikayeye Ekle" seçeneğine tıklamak yerine "Arkadaşları Kapat" düğmesine tıklayarak onlarla paylaşabilirsiniz.

İnstagram'ın yakın arkadaş listesine bir kullanıcı eklendiğinde bildirim alacak mıyım?

    Listeye bir kullanıcı eklediğinizde İnstagram'ın "Sırdaş Ekle" özelliği karşı tarafa herhangi bir bildirim göndermeyecektir. Benzer şekilde, kullanıcılar sizi yakın arkadaşlar listenize eklediğinde İnstagram bunun için bildirim göndermeyecektir.

    Herhangi bir bildirim gönderilmediğinden, yakın arkadaş listenize eklenen bir arkadaşınızı daha sonra silerseniz, hiçbir şekilde bilgilendirilmeyeceksiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerin bozulmasının önüne geçilir.

   Hikaye bölümünde, birisinin en iyi arkadaş listesinde olduğunuzu neden bildiğinizi açıkça görebilirsiniz. Bir kullanıcı "Yakın Arkadaşlar" bölümüne bir hikaye eklediğinde, hikaye panelinde görülen kırmızı kutu yeşile döner. Bu şekilde, hikayenizi yayınladığınızda sizi yakın arkadaş listenize kimin eklediğini belirleyebilirsiniz.

Hiçbirini yakın arkadaş listesine eklemedim, bu anlaşılabilir mi?

   Yakın arkadaş listenize kimleri ekleyip kimleri eklemediğiniz belli değil. Paylaşılan hikaye yoksa, özel bir hikaye paylaşmadığınız anlamına gelmez. Sadece yakın arkadaş listesine insanları ekleyerek bunu hikayeden öğrenebilirler. Aksi takdirde, arkadaş listesinde kimin olduğunu anlayamayacaklardır. İnstagram, kullanıcılarının özel gruplarda sohbet etmek ve başkalarının göremediği hikayeler paylaşmak istediğini biliyor. Hatta Amerika Birleşik Devletleri'nde oldukça yaygın olan Fİnstagram ortaya çıktı. Bu eğilim, gençlerin sadece birbirleriyle paylaşmak istedikleri hikayeleri paylaşabilmeleri, böylece sahte bir hesap açmalarıdır. İnstagram yönetimi, görmezden gelmek yerine bu durumu ele almayı seçti.

İnstagram'a yakın arkadaş ekleyemem sorunu nasıl çözümlenir?

   İnstagram'a yakın arkadaş ekleme sorunu İnstagram uygulaması bazı cihazlarda yakın arkadaş eklemede sorunlara neden olabilir. Bunun başlıca nedeni önbelleğin çok dolu olmasıdır. Telefonunuzda ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra Uygulamalar ve Bildirimler> İnstagram> Depolama ve Önbellek> Önbelleği Temizle'ye tıklayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Sorun çözülmezse, uygulamayı güncelleyip tekrar deneyebilirsiniz. İnstagram uygulamasından çıkıp telefonu yeniden başlatmak da bu sorunu çözmenin yollarından biri.

  Anahtar kelimeler; İnstagram arkadaş listesi nedir? İnstagram'ın yakın arkadaş listesi. İnstagram yakın arkadaş işlevi, instagram yakın arkadaş listesine bakın, instagram yakın arkadaş ekleyemez, instagram yakın arkadaş listesini sil, arkadaş listesi hatası, yakın arkadaş ağı hatası. İnstagram yakın bir arkadaş, SS'den bildirim aldığımda, İnstagram yakın arkadaşım, İnstagram'ın yakın arkadaşı olduğumu nasıl anlarım.

  İnstagram arkadaş işlevim yok! İnstagram başkalarının yakın arkadaş listesini göremez, İnstagram yakın arkadaş listesini göremez. İnstagram'ın en önemli özelliği yakın arkadaşlar. Yakın arkadaşlar nelerdir? İnstagram'ın yakın bir arkadaşı olduğumdan nasıl emin olabilirim? İnstagram'da yakın arkadaş ekleyin, İnstagram'da yakın arkadaş ekleyin, İnstagram'da yakın arkadaş ekleyen insanları görün.