ucuz takipçi

İnstagram Takipçi Arttırmak

Başlık

İnstagram Takipçi Kasma Yolları
İnstagram takipçi yükseltmenin bir çok farklı yolu vardır. Bu yollar arasında en güvenilir ve işe yarar olan organik bir şekilde instagram hesabınıza takipçi kazandırma yöntemlerini size sunmaktayız.


İnstagram algoritması belirli şekilde hesabını takipçi ya da benzeri şeyler için kasan kişileri yakaladığında saatlik günlük ya da daha uzun engeller koyuyor. Bu algoritma son yıllarda daha tehlikeli bir duruma geldi.

İnstagram hesabı kasmanın en güvenilir ilk yollarından biri olarak yardımcı programlar gelir. Gt ile kasmak vs size zarardan başka bir şey katmaz. Gelen kullanıcılar kısa süre içerisinde gider ve instagram algoritması bunu algıladığında hesabınıza engeller koyar.

İnstafly ile instagram hesaplarınıza takipçi kasmak
İnstafly instagram hesaplarının bir numaralı programıdır. Bu program sayfanızda ki çoğu ünlü kişi ya da sayfalar tarafından kullanılmaktadır. İnstafly; otomatik takip isteği yollama, otomatik mesaj yollama, otomatik beğeni, zamanlı paylaşım, otomatik takipçi istek onaylama, otomatik arkadaşlık istekleri silme, takipçileri otomatik çıkarma gibi daha bir çok özelliğe sahiptir.

İnstafly uygulamasının en güzel fonksiyonlarınden biriside masaüstü çalışan bir program olması. Siz yalnızca gerekli ayarlamaları yapıyor, gerisini instafly programına bırakıyorsunuz.

 

Takipçi arttırmanın bir diğer güvenli yolu ise takipçi satın almaktır. Ucuz takipçi satın alabileceğiniz Takipin.com'da size en uygun instagram takipçi paketlerinden birini seçerek hesabınıza çok kısa zamanda istediğiniz kadar organik türk takipçiler gönderebilirsiniz. Hesap şifresi girmeyeceğiniz için güvenilir bir şekilde organik takipçiler kazanırsınız. En ucuz instagram takipçi ve beğeni satışı takipin.com'da yer almaktadır.