ucuz takipçi

İnstagram Sohbet Teması Nasıl Değiştirilir?

Başlık

Güncel kullandığımız program ve siteler gün geçtikçe kendilerini geliştirip yeni özellikler katmaktadır. Bu programlar ve sosyal medya siteleri arasından en çok kullanılan İnstagram'da yeni özellikler katarak kullanıcılarını sıkmaktan kaçınıyor. 

Son gelen güncelleme ile birlikte instagram sohbet teması değiştirme özelliğini ekledi. Sizde sohbet edeceğiniz kişi ile eğlenceli temalar yükleyerek biraz olsun sadeliği bir kenara bırakıp sohbetlerinize devam edebilirsiniz. 

 

İnstagram sohbet teması değiştirmek

Sizde bu son gelen özelliği hesabınıza eklemek ve instagram sohbet temasını değiştirmek istiyorsanız programınızın güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Telefonunuz apple ise appstore, android ise google play aracılığı ile instagram programınızın güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Güncel değilse çıkan "güncel" butonuna tıklayarak programınızı güncelleyip sohbet teması özelliğini aktif edebilirsiniz.

Hazır olarak seçebileceğiniz temaların yanında renklerini kendinizin belirlediği temalar oluşturabilirsiniz.

 

Sizde sıkıcı ve sade olan eski instagram sohbetinizi yeni instagram sohbet temalarıyla değiştirebilir ve sohbetlerinize arkadaşlarınızla muhabbetlerinize biraz olsun renk katabilirsiniz.