ucuz takipçi

Instagram satış nasıl yapılır ?

Başlık

Pandemi sürecine alışmak ve artık salgın hastalıklarla yaşamaya alışma sürecinde internetin önemi bir kat daha arttı. Artık her eve gire internet ile birlikte alışkanlıklarımızda değişti. Değişen en büyük alışkanlığımız ise alışveriş oldu.

Alışveriş yapmak bir çok insanın ihtiyacını gidermesi için en önemli ve değerli etkinliklerinden biridir. Artık internete taşınan online alışverişte sosyal medya hesapları kullanılıyor. İnstagram üzerinden satış yapmak ve bu yol ile para kazanarak geçimini sağlamak bir çok kişinin hedefi haline geldi. Daha rahat ve daha az sermaye ile yapılacak olan instagram satış sayfaları ile iyi denilebilecek paralar kazanmak mümkün. İnstagram artık hayatımızın bir çok yerinde var. Alışveriş yaparken instagramı kullanan sayısı çoğaldı. Örnek veriyorum bir kadın çantası arayan artık instagrama arama olarak kadın çantası yazıp çıkan fotoğraflara bakarak instagram butik hesaplarından alışveriş yapabilmektedir. Butik hesapları genelde kadınlara kıyafet ya da aksesuar satan sayfalardır. Sizde instagram butik sayfası açıp satış yapmak istiyorsanız ilk olarak bir butik sayfası açıp güzel bir logo koyarak işe başlayabilirsiniz.

İnstagram'da butik hesabı nasıl açılır?

Butik hesabı açmak için öncelikle satacağınız ürünleri, tedarikçinizi ayarlamalısınız. Bunları ayarladıktan sonra önemli konulardan biri ise kargodur. Kargo firmalarıyla anlaşma yaparak indirimli fiyatlarla ürünlerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Tabi bunların hepsini yapabilmek için firma açmanız gerekmektedir. Şahıs firması ya da limited olarak açabileceğiniz firma ile fatura keserek yaptığınız işi resmiyete dökebilirsiniz. Firma açmadan önce deneme yanılma yoluyla instagram butik hesabı açarak satış yapıp yapamayacağınızı deneyebilirsiniz.

İnstagram'da butik ya da farklı bir satış sayfasında satışlarımı nasıl arttırabilirim?

Satışlarınızı arttırmak için en önemli konulardan birisi ulaştığınız kitle ve takipçi sayınız. Takipçi sayınızı takipçi satın al paketlerimizi inceleyerek size en uygun paketi satın alarak arttırabilirsiniz. Butiğinizden alışveriş yapacak olan müşterilerinizin size güvenip sipariş vermesi için dikkate aldıkları faktörlerden ilki takipçi sayınızdır. Takipçi sayınız ne kadar yüksekse o kadar çok güven verir sayfanız ve siparişleriniz artar.

Sizde daha fazla sipariş almak ve satış yapmak istiyorsanız ucuz takipçi satın alarak ulaştığınız kitleleri arttırabilirsiniz

Satışlarınızı arttıran bir diğer faktör ise gönderilerinizin beğenilmesi ve keşfete düşmesidir. Beğenilen gönderiler daha çok dikkat çekmektedir. Çünkü insanlar diğer herkesin beğendiği şeylere daha çok ilgi gösterir. Bu hayatın bir çok bölümünde böyledir. Bu yüzden paylaştığınız fotoğrafların ürünlerin beğenilerinin fazla olması size satış olarak geri döner. Ucuz instagram beğeni satın alarak sizde gönderi beğenilerinizi arttırabilirsiniz.