ucuz takipçi

Instagram hesabı nasıl dondurulur ?

Başlık

Instagram hesabı nasıl dondurulur? 

Instagram kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor ve birçok kişi bu sosyal medya platformunda hesap açıyor. Ancak bazı kişiler, özellikle yeni kullanıcılar bu web sitesini kullanırken sorun yaşıyor. Instagram'da çok farklı şeyler olsa da en merak edileni Instagram dondurma işlemidir. Bu nedenle "Instagram hesabı nasıl dondurulur?" Bu soruyu yanıtlamak okuyucularımız için faydalı olacaktır.

Instagram hesabım neden dondurulmuyor ? 

Bazı insanlar Instagram hayranlarını çekmek ve hesaplarını paylaşmak için bir hesap açtılar. Bu hesapları kapatmak istiyorlar, ancak çoğu ne yapacaklarını bilmiyorlar. Şikayet ettiler: "Instagram hesabımı donduramıyorum. Bu hesabı herhangi bir nedenle dondurmak istiyorsanız tek yapmanız gereken makalemizi okumak ve işlemi tamamlamak için aşağıdaki adımları takip etmektir.

Instagram hesabı dondurma işleminin adımları şu şekildedir: 

Öncelikle bilmeniz gereken ilk ve en önemli şey Instagram uygulamasının mobil uygulama üzerinden donmamasıdır. Daha net ifade edilmelidir; Instagram mobil uygulamadan giriş yapılarak dondurulamaz. Bu nedenle, kullandığınız cihazda kurulu olan tarayıcıdan girmelisiniz. Bunun için tarayıcının adres çubuğuna Instagram.com adresini girmeniz yeterlidir. Buradan veya başka bir deyişle giriş yaparak hesabınızı geçici olarak kapatma işlemine başlayabilirsiniz. Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra, kişisel bilgilerinizi girmek için sağ üst köşedeki kişi simgesine tıklamanız gerekir. Bu aşamada, "Profili Düzenle" sekmesine tıklamanız ve ekranı aşağı kaydırmanız gerekir. En alttaki "Hesabımı geçici olarak kapat" sekmesine tıklamalısınız.

Ardından yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada, size "Neden hesabınızı kapatmalısınız?" Sorusu sorulacak ve işte yanıtlayabileceğiniz ana seçeneklerden bazıları. Bu seçenekler arasından size en uygun olanı seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra "Hesabı Geçici Olarak Kapat" sekmesine tıklayarak hesap dondurma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ancak, yukarıdaki sorulara uygun cevapları seçmezseniz hesabınızı kapatamayacağınızı bilmelisiniz.

Instagram hesabınıza dondurmak değil de takipçi satın almak isterseniz en kaliteli siteyi sizlere sunuyoruz.