ucuz takipçi

İnstagram görüntülü konuşmak

Başlık

Pandemi sürecinin de etkisiyle artık insanlar bir araya gelmekte zorlanıyor. Buna çareler üreten teknoloji firmalarının en büyük faydası şu zamanlarda görüntülü konuşma. Görüntülü konuşma ile uzak olan ya da yanına gidemediğiniz insanları görerek yüz yüze konuşma fırsatı yakalıyoruz. Eskiden görüntülü konuşmak için ayrı ayrı bir sürü program yüklemek zorunda kalıyorduk. Fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte var olan çoğu platform kendi alt yapısıyla görüntülü konuşma sistemlerini aktif etti. 

İnstagram'da bunlardan birisi olarak görüntülü konuşmamıza imkan veriyor. Bir çok özelliğe sahip olan instagram görüntülü konuşmanın en önemli özelliklerinden birisi grup konuşması. Grup şeklinde arkadaşlarımızla görüşemediğimiz pandemi sürecinde instagram grup görüntülü araması ile herkes ile aynı anda konuşup görüşmemiz mümkündür. Bu şekilde arkadaşlarımızı sevdiklerimizi arayarak bu zor günlerde yüzlerini görüp sohbet edebiliriz.

 

İnstagram Bilgisayar Üzerinden Görüntülü Konuşmak Mümkün mü?

İnstagram'da telefon üzerinden görüntülü konuşabiliyoruz hatta grup görüşmeleri ve iş toplantıları yapmamızda mümkün. Büyük ekranda bu görüşmeleri yapmak isteyen kişiler bilgisayar üzerinden instagram görüntülü konuşma yapmak istemektedir. Fakat şuan bu sistem instagramda yok. Yakın zamanda gelmesini bekliyoruz.